Drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe

Drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe

Dobór odpowiednich drzwi do domu jest wbrew pozorom bardzo istotny. Wpływają na ogólny aspekt wizualny pomieszczenia. Udowodniono natomiast, że lepiej czujemy się w miejscach, które nam się podobają. Chcąc umieścić drzwi w większej wnęce, najlepiej skorzystać z modeli dwuskrzydłowych. Można u nas znaleźć wyłącznie wysokiej klasy produkty, które na pewno dobrze się sprawdzą w miejscu docelowym. Życzymy udanych zakupów.

Czytaj więcej...

Drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne - wzory w różnorodnej stylistyce

Układając ofertą kierujemy się dopasowaniem do wymagań klientów. Wszyscy mają inne preferencje i gusta czy pomysł na aranżację wnętrza, dlatego w przypadku niniejszej kategorii postawiliśmy na różnorodność. Dysponujemy drzwiami dwuskrzydłowymi wewnętrznymi wykonanych z różnych materiałów. Oferujemy szeroką paletę kolorystyczną. 

Produkty z naszej oferty różnią się również stylem. Często posiadają przeszklenia o różnych wymiarach i kształcie, nieraz układające się w wyjątkowo ciekawe kombinacje. Drzwi tego typu są świetnym rozwiązaniem, jeżeli planuje się oddzielenie np. salonu od reszty domu. Sprawdzają się też doskonale w biurach. Zdecydowaną zaletą modeli dwuskrzydłowych jest możliwość stworzenia większego prześwitu, co pozwala na estetyczne wizualnie otwarcie przestrzeni, ale od strony praktycznej - np. na wniesienie mebli i innych przedmiotów o większych gabarytach.

Wszystkie drzwi są wykonywane ze sprawdzonych materiałów. Może to być wytrzymała płyta MDF czy drewniana konstrukcja ramowa. Wszystkie modele mogą zostać przystosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy między innymi zmianę kierunku otwierania, ale też koloru czy rodzaju zamka.

Drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne - wymiary

Drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne mogą posiadać różne wymiary. Zależnie od wymagań klienta, możemy dostosować szerokość produktu, dzięki czemu zostanie on jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb. Zmiany można dokonać wchodząc w kartę danego produktu i wybierając odpowiednią opcję.

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem, a także indywidualnym podejściem do klienta. Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? Cennik produktów jest bardzo atrakcyjny, a klient zawsze może mieć pewność otrzymania drzwi sprawdzonych. Dysponujemy też dodatkowymi akcesoriami w postaci klamek czy spowalniaczy. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów.


Porównaj produkty (0)


Pokazuje 1 do 15 z 19 (2 Stron)
Market Drzwi
Leśna 12
44-238 Przegędza tel: 518109347
mail: marketdrzwi@gmail.com
Do poprawnego działania strony wykorzystywane są pliki Cookies, dowiedz się więcej


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ORAZ ELEMENTÓW ZAWARTYCH NA STRONIE © 2024 MARKETDRZWI

Realizacja Sklepy internetowe