Drzwi techniczne

Drzwi techniczne

Drzwi, zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne, to nie tylko element dekoracyjny. Oczywiście, powinny one ładnie prezentować się z resztą aranżacji, jednak to głównie ich funkcjonalność jest wyznacznikiem przy zakupie. Najczęściej polecanymi drzwiami, które są przede wszystkim funkcjonalne, są stalowe drzwi techniczne. Są one bardzo wytrzymałe, wiele modeli jest również odporna na ogień. W wielu przypadkach jest więc to niezastąpiony element podczas budowania hali magazynowej czy przemysłowej.


Czytaj więcej...

Drzwi stalowe techniczne — Funkcjonalne rozwiązanie do każdego budynku


Podczas budowy siedziby przedsiębiorstwa czy hali produkcyjnej, drzwi stalowe to element, o którym po prostu nie można zapomnieć. Sprawdzą się one w każdym pomieszczeniu, stanowiąc ochronę przed ogniem czy włamywaczami. Drzwi stalowe techniczne, które znajdują się w naszej ofercie, są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak uderzenia czy obicia. Nadadzą się one w warsztacie czy garażu, równie dobrze można je wstawić na klatce schodowej oraz w kotłowni.


Dużą zaletą drzwi technicznych jest ich dostępność w wielu wersjach kolorystycznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku drzwi zewnętrznych, kiedy zależy nam, aby oprócz elementu funkcjonalnego były one również elementem dekoracyjnym. Ponadto drzwi te są dostępne w różnych rozmiarach, tak więc każdy przedsiębiorca będzie mógł dobrać takie drzwi, jakich akurat potrzebuje. Niektóre modele mają również możliwość używania ich zarówno jako drzwi prawe, jak i lewe. Dzięki temu w każdej chwili można zmienić miejsce ich użytkowania.


Stalowe drzwi techniczne — Skuteczna ochrona przeciwpożarowa


Nasz sklep oferuje klientom modele drzwi technicznych, które mają wysoką ochronę przed pożarami. Sprawia to, że można bardzo skutecznie zastosować je w takich miejscach, jak kotłownia, gdzie ryzyko wybuchu pożaru jest zdecydowanie większe. Takie modele równie dobrze sprawdzą się na halach produkcyjnych, gdzie używa się środków łatwopalnych.


Drzwi techniczne — Dlaczego warto?


Nasz sklep już od wielu lat oferuje klientom szeroki wybór stalowych drzwi technicznych. Z naszych usług skorzystało już wielu przedsiębiorców, którzy bardzo zachwalają nasze produkty. Ich opinie skupiają się przede wszystkim na niesamowitej wytrzymałości oferowanych przez nas modeli, a także wysokiej ochronie przeciwpożarowej. Również cena naszych produktów jest wysoce satysfakcjonująca i idzie w parze z najwyższą jakością oferowanych przez nas stalowych drzwi technicznych.


Zmień kryteria wyszukiwania

Porównaj produkty (0)


Pokazuje 1 do 15 z 17 (2 Stron)
Market Drzwi
Leśna 12
44-238 Przegędza tel: 32 433 15 32
mail: marketdrzwi@gmail.com
Do poprawnego działania strony wykorzystywane są pliki Cookies, dowiedz się więcej


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ORAZ ELEMENTÓW ZAWARTYCH NA STRONIE © 2024 MARKETDRZWI

Realizacja Sklepy internetowe

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php55/var/lib/php/session) in Unknown on line 0