Drzwi zewnętrzne do mieszkania

Drzwi zewnętrzne do mieszkania to jeden z najważniejszych zakupów, warunkujących bezpieczeństwo domowników. Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne powinny przede wszystkim stanowić doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a także być odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nasz sklep oferuje szeroką gamę drzwi zewnętrznych do mieszkań, które poza estetyką wizualną, spełniają wszystkie istotne funkcje, zapewniając przy tym najwyższy poziom ochrony domowników.

Czytaj więcej...

Drzwi zewnętrzne mieszkaniowe - czym się sugerować?

W większości mieszkań w blokach, czy kamienicach, zaleca się montowanie drzwi bez przeszkleń. Nie da się ukryć, że ewentualne przeszklenia nie zapewniłyby optymalnej prywatności. Dodatkowo dopływ światła na klatkach schodowych również jest ograniczony, dlatego w pierwszej kolejności warto rozważyć zakup pełnych drzwi zewnętrznych. Wielu zarządców budynków wymaga również, aby drzwi otwierały się do wewnątrz, jednak nie jest to odgórny wymóg. Warto przed zakupem i montażem drzwi skonsultować się z osobą sprawującą kontrolę nad danym budynkiem mieszkalnym, aby mieć pewność, że zakupione drzwi zewnętrzne do mieszkania spełniają wszelkie niezbędne wymagania.

Stając przed wyborem odpowiednich drzwi zewnętrznych do mieszkania, należy zwrócić uwagę na dwa istotne współczynniki. Pierwszym z nich jest współczynnik przenikania ciepła (U), który świadczy o poziomie termoizolacyjności danego produktu. Drugim, nie mniej ważnym aspektem jest izolacyjność akustyczna. To właśnie ona odpowiada za hamowanie dźwięków z zewnątrz i nieprzenikanie dźwięków, wydobywających się z naszej przestrzeni mieszkaniowej.

Drzwi do mieszkania zewnętrzne - bezpieczeństwo to podstawa

Nasz sklep oferuje szeroką gamę najwyższej jakości drzwi zewnętrznych mieszkaniowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na solidne wykonanie, dbałość o każdy detal i oczywiście wysoki poziom ochrony anty wyważeniowej.  aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i ochronić przed ewentualnym wtargnięciem osób niepożądanych. Drzwi anty wyważeniowe są dodatkowe wzmacniane, posiadają solidne ramy, zawiasy oraz specjalne bolce, które zagłębiają się w odpowiednio wstawionych otworach.

Zakup drzwi zewnętrznych mieszkaniowych w naszym sklepie to gwarancja bezpieczeństwa, solidności wykonania oraz izolacyjności. Zapewniamy konkurencyjną cenę, bezproblemowy przebieg transakcji i terminowość realizacji zamówienia.


Porównaj produkty (0)


Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)
Market Drzwi
Leśna 12
44-238 Przegędza tel: 518109347
mail: marketdrzwi@gmail.com
Do poprawnego działania strony wykorzystywane są pliki Cookies, dowiedz się więcej


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ORAZ ELEMENTÓW ZAWARTYCH NA STRONIE © 2024 MARKETDRZWI

Realizacja Sklepy internetowe