Drzwi ukryte/chowane w ścianie

Drzwi ukryte/chowane w ścianie

Drzwi ukryte w ścianie to wyjątkowa okazja a nadanie wnętrzu niezwykle ciekawej aranżacji. Za sprawą tego rozwiązania można zyskać jeszcze bardziej spójny wydźwięk pomieszczenia, czy iluzję bardziej przestronnego pokoju. Ukryte drzwi w ścianie to również szansa na nadanie całemu wnętrzu zupełnie innego charakteru. W zależności od upodobań można wprowadzić do tego rozwiązania różnego rodzaju modyfikacje, które pozwolą na stworzenie idealnej dla swoich potrzeb przestrzeni.

Czytaj więcej...

Drzwi ukryte w ścianie

W zależności od konkretnych potrzeb, drzwi ukryte w ścianie mogą być dopasowane do indywidualnych projektów pod różnymi aspektami. Mowa tu między innymi o wyborze konkretnego rozmiaru drzwi, czy kierunku otwierania. Wybrać można także jeden spośród kilku rodzajów zamków, do których należą przede wszystkim: zamek łazienkowy, pod wkład patentowy, czy zamek na klucz zwykły.

W naszej ofercie posiadamy niezwykle duży wybór drzwi ukrytych w ścianie. Dzięki zaimpregnowaniu folii przeznaczonej do malowania, rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne w szczególności dla osób, które cenią sobie nieszablonowy wygląd wnętrza. Za sprawą tego rozwiązania możliwe jest stworzenie niesamowitej aranżacji, której wydźwięku całości nie zaburzą nieestetycznie prezentujące się drzwi.

Ukryte drzwi w ścianie

Za sprawą tego rozwiązania możliwe jest zyskanie szeregu zalet. Do jednych z głównych należą przede wszystkim: zdecydowanie niespotykany wygląd wnętrza, za sprawą którego stworzone jest wrażenie niezwykłej przestrzenności wnętrza. Możliwość ta jest bardzo prosta w montażu, a oprócz tego także niezwykle uniwersalna w zastosowaniu. Decydując się na tego rodzaju rozwiązanie, zyskuje się przede wszystkim trwałą i stabilną konstrukcję ościeżnicy, co sprawia, że użytkowanie będzie długie i co również istotne — niezawodne.

Drzwi chowane w ścianie opinie

Drzwi ukryte w ścianie cieszą się niezwykle pozytywnymi opiniami. Jest to spowodowane wykonaniem produktów za sprawą najwyższej jakości materiałów i proponowanych rozwiązań o niezwykle ciekawym designie. Cieszy się to coraz większym zainteresowaniem, a w naszym sklepie znaleźć można niezwykle zróżnicowane warianty, które pozwolą na dopasowanie idealnego rozwiązania. Co więcej, warianty te znaleźć można w naszej ofercie w korzystnych cenach, szczególnie biorąc pod uwagę szereg zalet, jakie za sobą niosą. Zapraszamy do zapoznania się z nasza niezwykle bogatą ofertą, w której każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla swojego wnętrz. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.


Porównaj produkty (0)


Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Market Drzwi
Leśna 12
44-238 Przegędza tel: 518109347
mail: marketdrzwi@gmail.com
Do poprawnego działania strony wykorzystywane są pliki Cookies, dowiedz się więcej


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ORAZ ELEMENTÓW ZAWARTYCH NA STRONIE © 2024 MARKETDRZWI

Realizacja Sklepy internetowe